BRYLANTOWA INSPIRACJA – Quiz

0

75 lat Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wągrowcu

W grudniu 2020 roku Nasza Biblioteka kończy 75 lat! Miałyśmy w planach świętować przez cały rok wspólnie z mieszkańcami Wągrowca ten piękny jubileusz. Niestety ze względu na panującą epidemię jest to niemożliwe. Z tej okazji przygotowałyśmy dla Państwa Quiz „Brylantowa inspiracja”, który będzie dostępny na naszej stronie i Facebooku.

Szanowni Państwo! Czy są Państwo Czytelnikami naszej Biblioteki od lat, czy może całkiem niedawno dołączyliście do grona Naszych Czytelników? Czy odwiedzają nas Państwo raz na jakiś czas, czy może regularnie wypożyczają? Czy uczestniczą Państwo w spotkaniach, warsztatach, wystawach? Niezależnie od tego zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w quizie o naszej Bibliotece. Quiz będzie dostępny na stronie biblioteki, w każdą środę (18.11, 25.11, 02.12, 09.12, 16.12 ) będziemy zamieszczać po 2 pytania dotyczące naszej biblioteki. Wystarczy udzielić poprawnych odpowiedzi na 10 pytań. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które prawidłowo rozwiążą quiz. Szczegóły znajdują się w poniższym regulaminie.

PYTANIA 1-2

1. Gdzie mieściła się pierwsza siedziba naszej Biblioteki?

      a) Rynek 12
     b) Opacka 17
     c) Kościuszki 23

2. Kto był pierwszym kierownikiem/dyrektorem Biblioteki?

     a) Maria Baar
     b) Marian Słobodzian
     c) Zofia Martyńska

 

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu.
 2. Konkurs ma formę quizu i jest prowadzony poprzez pytania zamieszczane na naszej stronie.
 3. Głównym celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa poprzez przybliżenie historii naszej biblioteki.
 4. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu kompletu (10) odpowiedzi wraz z podpisaną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres email: mbp_wagrowiec@interia.pl
 5. Odpowiedzi należy przesłać do dnia: 20.12.2020 r.
 6. Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych.
 7. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych.
 8. Na naszej stronie w każdą środę (18.11, 25.11, 02.12, 09.12, 16.12) będziemy zamieszczać po 2 pytania dotyczące naszej biblioteki.
 9. Laureaci zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie o wygranej. Informacje o wynikach zostaną również zamieszczone na naszej stronie i FB.
 10. Laureaci ze względu na stan epidemii, będą mogli odebrać nagrodę osobiście po uprzednim uzgodnieniu terminu.
 11. W konkursie udział wezmą tylko te odpowiedzi, których uczestnicy prześlą podpisane klauzule o przetwarzaniu danych osobowych.

REGULAMIN: regulamin_75_lat

KLAUZULA: 75_lat_2020_klauzula

udostępnij.
Skip to content